Služby

Kolovny / přístřešky

Připravíme pro vaši firmu komplexní návrh řešení místnosti na kola / kolovny / a to včetně projektu a jeho následné realizace.
Do exteriérů navrhneme přístřešky, a to včetně možného fotovoltaického řešení.

Servis

Pro vaši flotilu zabezpečíme komplexní servis, a to jak formou mobilního servisu, tak i servisu na našich servisních místech. Pro kola si přijdeme a po servisu zase přivezeme zpět.
Náklady na servis lze započítat do splátky operativního leasingu.

Nabíječky / stojany / mobilní aplikace

Vaše kolovny nebo venkovní přístřešky vybavíme stojany a nabíječkami z naší široké nabídky, a to včetně odborné montáže a zprovoznění. Dodáme i mobilní aplikaci, která vám umožní ovládat a řídit celý management nabíjení a zamykání kol.
Náklady na nabíječky, stojany i mobilní aplikaci lze započítat do splátky operativního leasingu

GPS

Namontujeme do kol GPS modemy, které vám umožní mít komplxní dohled nad vaší flotilou a současně s tím vám umožníme vést elektronické knihy jízd.
Náklady na GPS lze započítat do splátky operativního leasingu.

Cykloasistence

Ke každému kolu vám zdarma přidáme CYKLOASISTENICI od našeho partnera GLOBAL ASISSTANCE.
Jezděte zcela bez starostí. Případné závady na vašem kole vyřešíme opravou na místě nebo vás odvezeme až 50 km zpět domů či do hotelu a vaše kolo do servisu, kde si jej po opravě opět můžete vyzvednout.

Pojištění

Vaše kola pojistíme u našeho smluvního partnera. Budou zabezpečena proti krádeži z objektu, volného prostranství či auta. Pojištění se vztahuje na loupež, vandalismus, poškození nehodou, zničení či poškození při přepravě. Spoluúčast činí 10% a pojistka se vztahuje na celý svět.
Pojištění je již automaticky zahrnuto ve splátkách.

Uskladnění na zimu

Máme pro Vás novinku! Nemáte příležitost uskladnit na zimu  svoje kola ve firmě či u Vás doma?
Nabízíme Vám službu uskladnění.

Služba zahrnuje vstupní podzimní prohlídku, komplexní péči o vaše kola a baterie přesně dle pokynů výrobce po celou zimu a samozřejmě kompletní jarní garanční prohlídku před prvním výjezdem.
Zimní uskladnění je nabízeno v termínu od 31.10 do 31.3. nebo dle dohody. Rádi si pro vaše kolo na podzim přijedeme a na jaře vám ho přivezeme zpět.
Náklady na zimní uskladnění lze započítat do splátky operativního leasingu.

Daňové poradenství

V případě, že pořizujete do firmy SLUŽEBNÍ KOLA nebo KOLA JAKO BENEFIT, je Vám zdarma k dispozici náš daňový poradce, který pomůže s nastavením pravidel a směrnic a to včetně komunikace s vaším finančním i HR oddělením.