Výhody operativního leasingu Nabídka Záruka Pojištění Splátka FAQ Doplňkové služby Kontakt

FAQ

Co vše obsahuje leasingová splátka?

Splátka obsahuje pojištění, záruku a komplexní servis na 24 měsíců, tedy po celou dobu leasingové smlouvy.

Je možné po skončení operativního leasingu kola odkoupit?

Ano, odkupní cenu budete znát již při podpisu smlouvy o operativním leasingu. V případě, že nakonec nebudete mít o odkup zájem, kolo pouze dle smlouvy vrátíte bez jakýchkoliv sankcí.

Záruka je skutečně 24 měsíců?

Ano, na kola je ve spolupráci s našimi partnery poskytována pro podnikatele a právnické osoby nadstandardní záruka 24 měsíců.

Co se stane, pokud nebudou dodržovány předepsané servisní intervaly? Má to vliv na záruku?

Na záruku toto nedodržování vliv nemá, ale při Vaší nahodilé návštěvě servisu budete hradit spotřební materiál (jako např. lanka, řetěz či brzdící destičky) Pokud bude kolo pravidelně servisováno dle předepsaných servisních intervalů, je vám poskytován zdarma kompletní servis včetně spotřebního materiálu. Jedinou výjimkou jsou pláště a oprava píchnutých pneumatik – ty hradíte vždy.

Jaké jsou podmínky při pojištění kola?

Pojištění je nedílnou součástí splátek operativního leasingu – stejně jako třeba u automobilu. Kolo je potřeba zabezpečit jakýmkoliv zámkem. V případě odcizení je třeba ohlásit tuto událost policii a sepsat protokol o krádeži. Rádi Vám v případě krádeže poradíme a jsme k dispozici na spojeních, která jsou uvedena na našem webu.

Nemám žádnou možnost uskladnění kola. Dokážete mi vyřešit tento problém?

Ano, velmi rádi. V rámci nadstandardních služeb nabízíme uskladnění kola na zimu. Stačí doručit kolo do našeho smluvního servisu, kde provedeme výstupní sezonní prohlídku, kolo uskladníme a na jaře Vám kolo připravíme k zahájení Vaší cyklistické sezony. Vše bez starostí a stresu!

Poptávkový formulář

Mám zájem o kolo
Značka kola (volitelné)
Výše měsíční splátky
Kč -